lenkahub

Rybaření je fajn. Vřele doporučuji Všem, kdo touží po odreagování.

Sedíte někde sami u vody, daleko od všedních dnů a starostí a s napětím očekáváte, co se Vám to z vody povede vylovit.

Podzim 2012 - Léto 2013

Kapřík Kapřík Lín Sumec - 77 cm

Pardubické lovy 2012

Malá směs z lovů na pardubicku.

Sumeček z Labe Labská plotička Krásný okoun Krásný okoun Krásný okoun Candát 60cm

Když to jinde nejde, tak u Karla vždycky.

Jak jste asi sami zjistili, říjen i listopad byl na úlovky poněkud slabší. Počasí se každou chvilku měnilo a tak ať jsme jeli na stoják či na řeku, rybkám se nějak moc do Našich gumových nástrah nechtělo. A tak jsme usilovně přemýšleli, kam zajet a na co chytat, abychom si taky trošku zarybařili. Po několika návrzích padla volba zajet do Holohlav. Kamarád tam má rybářství, takže jsme věděli, že rybek v rybníce má dostatek a tak možná i něco ulovíme. A výsledek už vidíte sami. Vřele tento soukromý revír doporučuji - podívat se můžete zde.

Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy Rybářství Holohlavy
Rybářství Holohlavy

Pardubicko - Květen 2010

Labe a jeho tajuplná zákoutí.

Všechny rybky vráceny zpět do vody.

Labe a jeho tajuplná zákoutí. Labe a jeho tajuplná zákoutí. Labe a jeho tajuplná zákoutí. Candát obecný - 54 cm - pěkné překvapení. :-) Parma obecná - 48 cm. :-) Labe a jeho tajuplná zákoutí. Labe a jeho tajuplná zákoutí. Labe a jeho tajuplná zákoutí.

Pardubicko - Duben 2010

Copak jsme to vylovily v centru města. :-)

Všechny rybky vráceny zpět do vody.

Copak jsme to vylovily v centru města. :-) Copak jsme to vylovily v centru města. :-) Copak jsme to vylovily v centru města. :-) Copak jsme to vylovily v centru města. :-) Copak jsme to vylovily v centru města. :-) Copak jsme to vylovily v centru města. :-)

Královehradecký kraj - Únor 2010

I v zimě je u vody krásně.

Všechny rybky vráceny zpět do vody.

Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ...
Okolo hradce v malé zahrádce ... Okolo hradce v malé zahrádce ...

Holohlavy - Leden - 2010 - Lov na dírkách

Zimní rybolov je naprosto skvělá věc. Kdo nezkusil, nerybařil. :-) Sedíte na ledu na židličce, před sebou malou dírku v ledu a čekáte co se Vám chytí na tu malou věc co máte před sebou a nechce se Vám věřit, že je to rybářský prut. A takhle to dopadá :

Všechny rybky vráceny zpět do vody.

Miloš a jeseter Miloš a jeseter Miloš a jeseter Já a jeseter
Já a jeseter Já a jeseter

Roudnice - Listopad - 2009 - I

Všechny rybky vráceny zpět do vody.

Okoun Štika Štika Pstruh duhový

Roudnice - Říjen - 2009 - II

Všechny rybky vráceny zpět do vody.

Kapr - 65 cm Kapr - 65 cm Kapr - 65 cm

Roudnice - Říjen - 2009 - I

Všechny rybky vráceny zpět do vody.

Můj první kapr - 63 cm Můj první kapr - 63 cm Můj první kapr - 63 cm Můj první kapr - 63 cm Milošův kapr - 73 cm Milošův kapr - 73 cm

Orlice - Září 2009

Všechny rybky vráceny zpět do vody.

Moje první rybka - ouklejka Nějaká další rybka Nějaká další rybka

Hospodářská krize v plném proudu, každý se snaží šetřit a čelit jí různými způsoby. Zrovna tak i já a proto jsem se začala učit chytat ryby. :-) Je to odpradávna dobrý zdroj obživy. No a tak nějak jsem se dostala k rybaření. :-)

Samozřejmě, že předchozí odstavec je psán s nadsázkou.